AgroturystykaPensjonatyHotele i moteleGastronomiaOśrodki wczasoweTurystyka aktywna

O Augustowie słów kilka...

Augustów uważany jest za jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych Polski. Niewiele jest tak malowniczo położonych kurortów, naturalnie wtopionych w krajobraz jezior i lasów. Augustów to miasto sportów wodnych i turystyki aktywnej. Tłumnie przybywają tu kajakarze, żeglarze, narciarze wodni oraz wioślarze. Nie mniejszą popularnością cieszą się piesze lub rowerowe wycieczki po licznych szlakach Puszczy Augustowskiej, oferty okolicznych stadnin oraz rejsy Kanałem Augustowskim i Szlakiem Papieskim.

Szlaki turystyczneAtrakcje turystyczneGaleria
turystyka-augustow.pl » DOMY I DOMKI » Leśniczówka LIZDEJKI
        DOMY I DOMKI

Leśniczówka LIZDEJKI  


Adres: Lizdejki 11, 16-406 Rutka Tartak
Telefon: brak
Telefon kom.: 503 501 330
Fax:brak
E-mail: limark@poczta.onet.pl
Adres WWW: http://www.lizdejki.pl
Cena: 30.00 - 50.00 zł
Powołaj sie na portal www.turystyka-augustow.pl Dziękujemy!


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


Wyjątkowe miejsce na wypoczynek z dala od tłumu, otoczone lasem, pagórkami oraz rzeką Szeszupą.

Oferujemy wynajęcie pokoju z łazienką oraz pokoju z łazienką i aneksem kuchennym. Do dyspozycji oczywiście jest kuchnia lecz proponujemy Państwu posiłki przygotowywane przez Gospodynię, której specjalnością jest kuchnia regionalna tj. kartacze, babka ziemniaczana i inne pyszności. Istnieje oczywiście możliwość dostosowania kuchni do potrzeb indywidualnych np. bezglutenowe obiady. Dla osób, które będą chciały zabrać wspomnienie wyjątkowych smaków do domu oferujemy własne wyroby regionalne.

Wieczory spędzać można przy grillu, ognisku, a gdy pada deszcz można przenieść się pod wiatę, by przedłużyć przyjemność spędzania czasu na łonie natury. Posiadamy drewnianą saunę, gdzie w gorącej atmosferze można zregenerować ciało, po czym ochłonąć w zimnej wodzie rzeki. Przepływająca rzeka Szeszupa, bogata jest w różnorodne ryby a jej orzeźwiająca i przejrzysta woda zachęca do spędzania czasu w jej pobliżu. Rzeka jest w większości miejsc płytka, dzięki czemu jest bezpiecznym kąpieliskiem dla dzieci. Gorąco zachęcamy do spływu kajakowego, który możemy Państwu zorganizować. Równie atrakcyjna jest pora zimowa, gdy można zorganizować kulig, uprawiać sporty zimowe czy po prostu zjeżdżać na sankach.

Liczne atrakcje turystyczne oferowane przez okoliczne gminy umożliwiają każdemu aktywny wypoczynek np. rewelacyjny plac zabaw oraz plaża nad jeziorem Pobondzie, oddalone o 1,5 km od naszego domu. Miejsce jest idealne dla osób, które preferują aktywny wypoczynek jak również dla tych, którzy chcą odpocząć na leżaku czytając książkę.

Miejsce lokalizacyjnie korzystne jest na wypady turystyczne na Litwę.

Do wynajmu:
1. domek - pokój z aneksem kuchennym i łazienką - do 4 osób
2. pokój z łazienką - do 4 osób

Zapraszamy serdecznie
wszystkie imprezy »Portal Turystyczny Suwalszczyzna
Mazurski Serwis Turystyczny
Podlaski Serwis Turystyczny
Zimowy Serwis Turystyczny
Smolniki-informator turystyczny
Suwalski Serwis Informacyjny
Suwalszczyzna zaprasza NA GRZYBY

Copyright © 2009, www.turystyka-augustow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: ps@it-service.pl ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Tel.: 087 730 59 91