AgroturystykaPensjonatyHotele i moteleGastronomiaOśrodki wczasoweTurystyka aktywna

O Augustowie słów kilka...

Augustów uważany jest za jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych Polski. Niewiele jest tak malowniczo położonych kurortów, naturalnie wtopionych w krajobraz jezior i lasów. Augustów to miasto sportów wodnych i turystyki aktywnej. Tłumnie przybywają tu kajakarze, żeglarze, narciarze wodni oraz wioślarze. Nie mniejszą popularnością cieszą się piesze lub rowerowe wycieczki po licznych szlakach Puszczy Augustowskiej, oferty okolicznych stadnin oraz rejsy Kanałem Augustowskim i Szlakiem Papieskim.

Szlaki turystyczneAtrakcje turystyczneGaleria
turystyka-augustow.pl » HOTELE I MOTELE » Centrum Wypoczynkowo- Szkoleniowe LAGUNA
        HOTELE I MOTELE

Centrum Wypoczynkowo- Szkoleniowe LAGUNA  


Adres: ul. Wczasowa 4, 16-300 Augustów
Telefon: 87 643 13 55
Telefon kom.: 509 348 007
Fax:87 643 15 82
E-mail: laguna@laguna.augustow.pl
Adres WWW: http://www.laguna.augustow.pl
Cena: 105.00 - 180.00 zł
Powołaj sie na portal www.turystyka-augustow.pl Dziękujemy!


powiększ


powiększ


Położenie

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe „LAGUNA” w Augustowie jest położone bezpośrednio nad jeziorem Necko, które wraz z innymi jeziorami, łączącymi rzekami i Kanałem Augustowskim tworzy urozmaicone szlaki turystyczne. Ustronnie usytuowany obiekt otaczają sosnowe lasy Puszczy Augustowskiej, które tworzą doskonały mikroklimat, zapewniając wspaniały wypoczynek.

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe „LAGUNA” jest idealnym miejscem noclegowym dla klientów indywidualnych oraz grup wycieczkowych poznających uroki okolic jak i bazą wypadową do Wilna, Trok, Druskiennik i Nowogródka. Zaledwie 1 km dzieli nas od Augustowskiego Portu Żeglugi, który oferuje rejsy wycieczkowe po mazurskich jeziorach. W pobliżu Laguny jest największy w Europie wodny wyciąg narciarski.

Oferta

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe „LAGUNA” do dyspozycji swoich gości oddaje 30 komfortowo wyposażonych 1,2,3,4 osobowych pokoi (nowoczesne meble, łazienka z natryskiem, lodówka, TV sat, Internet bezprzewodowy) oraz typowo rodzinne apartamenty z aneksami kuchennymi, nowocześnie i profesjonalnie wyposażoną salę konferencyjną oraz jedyną w swoim rodzaju Chińską salę bankietową, w której mogą odbywać się ekskluzywne i kameralne spotkania biznesowe. Posiadamy również Restaurację Myśliwską, gdzie serwujemy wyśmienite dania kuchni regionalnej oraz wspaniały Ogródek piwny, który jest idealnym miejscem na organizowanie grilla.

Atrakcje

- bilard,
- tenis stołowy,
- piłkarzyki,
- siatkówkę plażową,
- wypożyczalnię sprzętu wodnego i sportowego.

wszystkie imprezy »Portal Turystyczny Suwalszczyzna
Mazurski Serwis Turystyczny
Podlaski Serwis Turystyczny
Zimowy Serwis Turystyczny
Smolniki-informator turystyczny
Suwalski Serwis Informacyjny
Suwalszczyzna zaprasza NA GRZYBY

Copyright © 2009, www.turystyka-augustow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: ps@it-service.pl ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Tel.: 087 730 59 91