AgroturystykaPensjonatyHotele i moteleGastronomiaOśrodki wczasoweTurystyka aktywna

O Augustowie słów kilka...

Augustów uważany jest za jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych Polski. Niewiele jest tak malowniczo położonych kurortów, naturalnie wtopionych w krajobraz jezior i lasów. Augustów to miasto sportów wodnych i turystyki aktywnej. Tłumnie przybywają tu kajakarze, żeglarze, narciarze wodni oraz wioślarze. Nie mniejszą popularnością cieszą się piesze lub rowerowe wycieczki po licznych szlakach Puszczy Augustowskiej, oferty okolicznych stadnin oraz rejsy Kanałem Augustowskim i Szlakiem Papieskim.

Szlaki turystyczneAtrakcje turystyczneGaleria
turystyka-augustow.pl » OŚRODKI WCZASOWE » Ośrodek Wypoczynkowy PATELNIA
        OŚRODKI WCZASOWE

Ośrodek Wypoczynkowy PATELNIA  


Adres: ul.Przewięź, 16-300 Augustów
Telefon: brak
Telefon kom.: 608 300 988
Fax:brak
E-mail: phupatelnia@gmail.com
Adres WWW: http://b92457.wix.com/patelnia
Cena: 25.00 - 45.00 zł
Powołaj sie na portal www.turystyka-augustow.pl Dziękujemy!


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "PATELNIA"

Ośrodek Wypoczynkowy "Patelnia" oraz sąsiadująca z nim piaszczysta plaża stanowi doskonałe miejsce dla grup jak i osób indywidualnych jako miejsce do wypoczynku, baza wypadowa na wycieczki po okolicy. Zachęcamy i zapraszamy wędkarzy, grzybiarzy, miłośników runa leśnego doceniających czystą wodę oraz dziewiczy las Puszczy Augustowskiej.


WSPÓŁPRACA

Co roku gościmy grupy w każdym wieku. Młodzież przyjeżdża na "na zielone szkoły", obozy językowe, obozy sportowe. Grupy osób dorosłych najczęściej zainteresowane są wycieczkami po okolicy (Suwalszczyzna, Troki, Wilno) oraz lokalnymi atrakcjami. Emeryci korzystają z bliskości pięknie położonej kapliczki i kościoła w sąsiadującej miejscowości Studzieniczna. Zapraszamy też osoby prywatne z rodzinami.


POŁOŻENIE

Ośrodek Wypoczynkowy Patelnia leży nad jeziorem Białym w Augustowie. Domki kempingowe są położone bezpośrednio nad jeziorem (od 20 do 30m d linii jeziora) W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka jest największa i najładniejsza piaszczysta plaża Augustowszczyzny o nazwie "Patelnia". W bliskim sąsiedztwie znajdują się śluza wodna pomiędzy jeziorami Białe i Studzieniczne (300m), jezioro Studzieniczne (350m), jezioro Kalejty 800m, miejscowość Studzieniczna z pięknie położoną kapliczką na półwyspie. Osrodek położony jest w Puszczy Augustowskiej w której nie trudno spotkać dzikie zwierzęta i rzadkie ptactwo. Dla wytrwałych wędrowców i miłośników przyrody polecamy dolinę Suchej Rzeczki położoną około 5km w głąb lasu (dojście tylko pieszo).


NASZE ATUTY

- Atrakcyjne położenie nad czystym jez. Białym i w odległości 300m od jeziora Studzieniczne. (W bliskim sąsiedztwie: ładna plaża, śluza wodna jako element infrastruktury kanału Augustowskiego, ładnie położona kaplica w Studzienicznej)
- Doskonała kuchnia z szerokim wyborem smacznych dań.
- Noclegi w domkach z widokiem na jezioro w atrakcyjnych cenach.
- Zniżki dla grup i pomoc w organizacji czasu i atrakcji.
- Bezprzewodowy Internet na miejscu.


OFERTA

Oferujemy:

- Znakomitą kuchnię regionalną (stołówka czynna od godziny 7 rano), podajemy smaczne śniadania, obiady do wyboru z karty menu, dla grup zorganizowanych kolacje. Szeroki wybór świeżych potraw i atrakcyjna cena to główne atuty naszej kuchni.
- Wynajem 2, 4 i 5 osobowych domków kempingowych z łazienką i tarasem, z którego goście mogą spędzić czas z widokiem na jezioro Białe. Cena zależy od długości pobytu i standardu.


ATRAKCJE W OKOLICY

- dostęp do piaszczystej plaży,
- możliwość grillowania,
- miejsce na ognisko,
- możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego: łódki, kajaki,
- okoliczne lasy to raj dla grzybiarzy oraz miłośników przyrody (duże bogactwo poziomek, jagód, malin, borówek, żurawin, grzybów w zależności od tygodnia w którym przyjdzie Państwo spędzać czas w naszym ośrodku),
- wyciąg nart wodnych w Augustowie,
- w pobliżu są wypożyczalnie rowerów, quady oraz paintball,
- Studzieniczna z pięknie położoną kapliczką i kościołem, które to odwiedzał nasz papież Jan Paweł II,
- leśna ścieżka dydaktyczna nad jeziorem Kalejty,
- śluza wodna w Przewięź lub Swoboda,
- dolina Suchej Rzeczki.

Dla grup pomagamy organizować dodatkowe atrakcje takie jak: wycieczki gondolami lub statkiem żeglugi śródlądowej, wycieczki po Suwalszczyźnie oraz do Wilna, spływy kajakowe.


CENNIK
Serdecznie zapraszamy!
wszystkie imprezy »Portal Turystyczny Suwalszczyzna
Mazurski Serwis Turystyczny
Podlaski Serwis Turystyczny
Zimowy Serwis Turystyczny
Smolniki-informator turystyczny
Suwalski Serwis Informacyjny
Suwalszczyzna zaprasza NA GRZYBY

Copyright © 2009, www.turystyka-augustow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt: ps@it-service.pl ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Tel.: 087 730 59 91